Spread the love

[ad_1]

জ্যোতিষশাস্ত্ৰৰ মতে গ্ৰহবোৰ সদায় গতিশীল হৈ থাকে। যাৰ ফলত নিয়মিত ব্যৱধানত গ্ৰহই গতি কৰে আৰু ইয়াৰ ফলত বিভিন্ন সংযোগৰ সৃষ্টি হয়। এই গ্ৰহৰ যোগৰ আধাৰত বিভিন্ন শুভ আৰু অশুভ যোগৰ সৃষ্টি হয়। ১২ ফেব্ৰুৱাৰীত চন্দ্ৰই কৰি মীন ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰে।

ইতিমধ্যে ৰাহুয়ে মীন ৰাশিত বিৰাজ কৰিছে। ৰাহু যেতিয়াই কোনো ৰাশিত সূৰ্য বা চন্দ্ৰৰ লগত মিলি যায় তেতিয়াই গ্ৰহণ দোষৰ সৃষ্টি হয়। বৰ্তমান মীন ৰাশিত সূৰ্যগ্ৰহণৰ বিসংগতি আছে, যিটো আজি ১০.৪৩ বজালৈকে চলিব।

ইয়াৰ পিছত চন্দ্ৰ গোচৰ হ’ব, আৰু মেষ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব। ইয়াৰ ফলত গ্ৰহণৰ দোষ আঁতৰ হ’ব। কিন্তু ৩ ৰাশিৰ মানুহ সাৱধান হ’ব লাগিব।

মেষ ৰাশি – গ্ৰহৰ দোষে মেষ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ বাবে অশুভ ফলাফল দিব পাৰে। এই ৰাশিৰ লোকে নিজৰ পৰিশ্ৰমৰ ফল নাপাব। আপুনি কৰিব নিবিচৰা বহু কাম কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে।

কৰ্ম কৰা লোকসকলৰ আপোচৰ মাজেৰে পাৰ হ’ব। একে সময়তে ব্যৱসায়ীসকল বিভিন্ন পৰিস্থিতিত বিভ্ৰান্ত হ’ব। আপোনাৰ বিৰোধীয়ে আপোনাক অশান্তি দিব পাৰে।

এই গ্ৰহণে সিংহ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ বাবে সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। এই সময়ত লোৱা সিদ্ধান্ত ভুল প্ৰমাণিত হৈ পিছত ক্ষতিসাধন কৰিব পাৰে। চিন্তা-চৰ্চাৰ মাজেৰে সাৱধানে সিদ্ধান্ত ল’ব।

এই সময়ত টকা ধাৰে নিদিলে ভাল। আপোনাৰ ধনৰ অপচয় হ’ব পাৰে। বিবাহিত জীৱনত সংঘাত বা সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। আপোনাৰ কৰ্মত বাধা আহিব পাৰে। আপোনাৰ পৰিকল্পনা সলনি কৰিব।

ধনু – গ্ৰহণ দোষৰ বাবে ধনু ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ ক্ষতি কৰিব পাৰে। আপোনাৰ জীৱনত ব্যৱসায়ৰ ক্ষতি বা কামৰ বোজা বেছি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। চৰকাৰী নিবিদা লোৱা লোকসকলে আশা কৰাতকৈ কম টকা পাব পাৰে, যাৰ বাবে তেওঁলোকে সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

হঠাতে বিভ্ৰান্তিৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। অংশীদাৰিত্বৰে কাম কৰা ব্যক্তি এজনে বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে চিন্তা-চৰ্চা কৰাটো ভাল।

Disclaimer: এই প্ৰতিবেদন কেৱল সাধাৰণ তথ্যৰ বাবে, সেয়েহে বিশদ জানিবলৈ সদায়ে এজন বিশেষজ্ঞৰ পৰামৰ্শ লওঁক।

[ad_2]


Spread the love

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *