Spread the love

[ad_1]

দীপাৱলীৰ পিছত সলনি হ’বলৈ গৈ আছে গ্ৰহ ৰজা সূৰ্য্যৰ ৰাশি। দীপাৱলী ১২ নৱেম্বৰ আৰু ১৭ নৱেম্বৰত সূৰ্য্যই বৃশ্চিক ৰাশিলৈ ট্ৰেন্সজিট হ’ব। সূৰ্য্যৰ ট্ৰেনজিটৰ বাবে ৪ ৰাশিৰ লোকৰ ভাগ্য দীপাৱলীৰ পিছত জিলিকি উঠিব পাৰে। তেওঁলোকে কোনো ধৰণৰ আৰ্থিক সংকটৰ সন্মুখীন নহ’ব, সূৰ্য্যৰ শুভ প্ৰভাৱৰ বাবে তেওঁলোকৰ ৩০ দিন ভাল হ’ব পাৰে। ১৭ নৱেম্বৰত পুৱা ০১:৩০ বজাত বৃশ্চিক ৰাশিত ট্ৰেনজিট হ’ব আৰু ১৬ ডিচেম্বৰৰ বিয়লি ০৪:০৯ বজালৈকে তাত থাকিব। ১৬ নৱেম্বৰৰ পৰা মংগল গ্ৰহও বৃশ্চিক ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব। এইদৰে বৃশ্চিক ৰাশিত সূৰ্য্য আৰু মংগল গ্ৰহৰ সংযোগ হ’ব। শ্ৰী কল্লাজী বৈদিক বিশ্ববিদ্যালয়ৰ জ্যোতিষ বিভাগৰ মুৰব্বী ড° মৃত্যুঞ্জয় তিৱাৰীৰ পৰা জনাওক, সূৰ্য্যৰ ট্ৰেনজিটৰ দ্বাৰা কোন চাৰিটা ৰাশিয়ে উপকৃত হ’ব?

এই ৪ টা ৰাশিৰ ভাগ্য জিলিকি উঠিব

সিংহ ৰাশি : আপোনাৰ ৰাশিৰ শাসক গ্ৰহ সূৰ্য্য আৰু সূৰ্য্যই বৃশ্চিক ৰাশিত ট্ৰেনজিট কৰিবলৈ গৈ আছে। ইয়াৰ শুভ প্ৰভাৱ আপোনাৰ জীৱনত দেখা পোৱা যায়। সূৰ্য্যৰ আশীৰ্বাদত আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায় আৰু কেৰিয়াৰত অগ্ৰগতি লাভ কৰিব পাৰিব। এই ৩০ দিনত আৰ্থিক সংকটৰ অন্ত পৰিব আৰু অৰ্থনৈতিক দিশটো আগতকৈ অধিক শক্তিশালী হ’ব।

পুৰণি আবদ্ধ টকাও পাব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থা উন্নত হ’ব। এই সময়ছোৱাত যদি আপুনি ক’ৰবাত বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে তেন্তে সময় অনুকূল। ইয়াৰ দ্বাৰা আপুনি লাভৱান হ’ব। এই সময় টকাৰ লেনদেনৰ বাবেও ভাল হ’ব।

কন্যা ৰাশি : বৃশ্চিক ৰাশিত সূৰ্য্যৰ ট্ৰেনজিটৰ লগে লগে আপোনাৰ ভাগ্য হয়তো জিলিকি উঠিব। আপোনাৰ বিবাহিত জীৱন সুখী হ’ব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা সমৰ্থন পাব। এই সময়ছোৱাত যি কামেই নকৰক কিয়, তাত সফলতা লাভ কৰিব পাৰি। নিয়োজিত লোকসকলে প্ৰগতিৰ নতুন চিৰি বগাব পাৰে।

১৭ নৱেম্বৰৰ পৰা ১৬ ডিচেম্বৰৰ মাজৰ সময়খিনি আৰ্থিক লাভ আৰু আৰ্থিক লাভৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বাবে ভাল বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। টকাৰ ভাল প্ৰবাহ হ’ব, যাৰ ফলত আপোনাৰ আৰ্থিক দিশটো শক্তিশালী হ’ব। বন্ধু-বান্ধৱ আৰু আত্মীয়ৰ পৰা সহায় ল’ব পাৰে।

তুলা ৰাশিঃ সূৰ্য্যৰ ৰাশিৰ পৰিৱর্তন কাম-কাজ আৰু ব্যৱসায় কৰা লোকৰ বাবে সুখদায়ক আৰু শুভ হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখদায়ক হ’ব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে স্মৰণীয় মুহূৰ্ত কটাবলৈ সুযোগ পাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সহকৰ্মীসকলৰ পৰা সমৰ্থন পাব আৰু আপোনাৰ বছেও আপোনাৰ লগত সুখী হ’ব।

কেৰিয়াৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এই সময় ভাল হ’ব পাৰে। আপুনি লোৱা সিদ্ধান্তবোৰৰ শলাগ ল’ব পাৰে। ব্যৱসায় কৰাসকলে পৰিয়ালৰ সদস্যৰ পৰা সহায় লাভ কৰিব। আৰ্থিক লাভৰ সুযোগ থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশিঃ সূৰ্য্য আপোনাৰ ৰাশিত ট্ৰেনজিট কৰিবলৈ গৈ আছে, যিটো আপোনাৰ বাবে শুভ হ’ব পাৰে। এই সময়ত আপোনাৰ ভাগ্য জিলিকি উঠিব পাৰে। আপুনি ভাগ্যৰ পক্ষত থাকিব, যাৰ বাবে আপোনাৰ কাম সফল হ’ব আৰু ইয়াৰ পৰা আপুনি লাভ পাব। ১ মাহৰ পিছত আপোনাৰ ব্যৱসায় আৰু চাকৰিৰ অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা থাকিব। সময়ক চিনি পাই ঠাইতে সঠিক সিদ্ধান্ত লোৱাৰ প্ৰয়োজন।

নিয়োজিত লোকে নতুন চাকৰি পাব পাৰে। অৱশ্যে নতুন চাকৰিটোৰ সকলো দিশ জানিলে ভাল হ’ব। আপোনাৰ পদবী আৰু সুনাম বৃদ্ধি পাব পাৰে। আপোনাৰ সামাজিক প্ৰভাৱ বাঢ়িব। নিজৰ বাবে নতুন ঘৰ বা নতুন গাড়ী কিনিব পাৰে।

যদি এই লিখনিটো ভাল লাগিল, তেন্তে ফেচবুকত শ্বেয়াৰ আৰু লাইক কৰক। এনেধৰণৰ আৰু অধিক লেখা পঢ়িবলৈ আমাৰ ফেচবুক পেজটো Follow কৰিব নাপাহৰিব। আপোনাৰ মতামত আমালৈ কমেণ্ট বক্সত পঠাওক।

বিঃদ্ৰঃ এই বাতৰিত দিয়া তথ্য জ্যোতিষ আৰু ধৰ্মীয় বিশ্বাসৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি দিয়া হৈছে। namoniassam.com এ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই।

[ad_2]


Spread the love

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You missed