Spread the love

[ad_1]

জ্যোতিষৰ মতে ২০২৪ চনত কৰ্কট ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাই মিশ্ৰিত ফলাফল লাভ কৰিব। কেইবাটাও কাৰণত জাতক-জাতিকাৰ ক্ষতি হ’ব পাৰে। গতিকে, অহা বছৰত কৰ্কট ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকল অলপ সাৱধানে থকা উচিত।

২০২৪ চনৰ নতুন বছৰ আৰম্ভ হ’বলৈ ওলাইছে। নতুন বৰ্ষ আৰম্ভণিৰ প্ৰাকক্ষণত প্ৰতিটো ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাই জানিব বিচাৰে যে আগন্তুক ১২ মাহ কেনেকুৱা হ’ব। আচলতে ভৱিষ্যত কেনেকুৱা হ’ব কোনেও ক’ব নোৱাৰে। কিন্তু মানুহে ভাবে যে আগতীয়াকৈ ভৱিষ্যতৰ কিছু পূৰ্বাভাস বিচাৰি পালে বহু সমস্যাৰ সমাধান হ’ব পাৰে। আৰু সেইটোৱেই ভাৰতীয় জ্যোতিষে প্ৰদান কৰে।

জ্যোতিষৰ মতে ২০২৪ চনত কৰ্কট ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাই মিশ্ৰিত ফলাফল লাভ কৰিব। কেইবাটাও কাৰণত জাতক-জাতিকাৰ ক্ষতি হ’ব পাৰে। গতিকে, অহা বছৰত কৰ্কট ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকল অলপ সাৱধানে থকা উচিত।

কৰ্ণাটকৰ পঞ্চলিংগ বংশৰ মন্দিৰৰ মুৰব্বী পুৰোহিত আনন্দ দীক্ষিতে কয় যে বিশেষকৈ ২০২৪ চনত কৰ্কট ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ মাজত ৰোগৰ আশংকা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। সম্পত্তিৰ বিবাদৰ দৰে সমস্যাৰ সন্মুখীন হোৱাৰ আশংকাও আছে।

কৰ্কট ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকল সাধাৰণতে অতি আৱেগিক আৰু সংবেদনশীল। তেওঁলোকৰ বাবে পৰিয়াল আটাইতকৈ গুৰুত্বপূৰ্ণ। কিন্তু তেওঁলোকৰ ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ। কেতিয়াবা তেওঁলোকক স্বাৰ্থপৰ যেন লাগিব পাৰে।

পৰিশ্ৰমেই উন্নতি মূল
২০২৪ চনৰ ৰাশিফলৰ পৰা দেখা গৈছে যে জাতক-জাতিকাৰ মাজত উৎসাহ বৃদ্ধি পাব পাৰে। যিকোনো কাম কৰিবলৈ উৎসাহ পাব পাৰে। আৰু তাৰ বাবেই কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰাৰ প্ৰচেষ্টা চলি থাকিব। আৰু তাতেই নিহিত হৈ আছে সফলতাৰ চাবিকাঠি।

গতিকে হতাশাৰ কোনো স্থান নাই। বৰঞ্চ ২০২৪ চনৰ গোটেই বছৰটোত আপুনি যিমান পাৰে কষ্ট কৰিব লাগিব। কষ্ট অনুযায়ী ফলাফল লাভ কৰিব। অধিক কষ্ট কৰিলে চাকৰিও পোৱাৰ সম্ভাৱনাও আছে।

এইবাৰ হ’ব বেয়া সময়ৰ অন্ত
পুৰোহিত আনন্দ দীক্ষিতে কয়, বেয়া সময় পাৰ কৰাৰ কিছু উপায় আছে। এই সময়ত শনিদেৱৰ ক্ৰোধৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পোৱাটো হয়তো খুবেই জৰুৰী হৈ পৰিব। গতিকে শনিয়ে কৰ্কট ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ বাবে শান্তিৰ ব্যৱস্থা কৰিব পাৰে। ইয়াৰ উপৰিও কৰ্কট ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাই দেৱী দুৰ্গাক পূজা-অৰ্চনা কৰি জীৱনত সুখ আৰু সমৃদ্ধি বজাই ৰাখিব পাৰে। ই সকলো শংকাৰ পৰা পৰিত্ৰাণ কৰিব।

[ad_2]


Spread the love

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You missed